Písecký Spring Spirit 2010 ovládli Monkeys

Terrible Monkeys se o víkendu 22. a 23. května zúčastnili 2. kvalifikačního turnaje Spring Spirit v Písku. Na kvalitně obsazeném turnaji se nám podařilo již ve skupině porazit favority Prague Devils-A a ve vypjatém finále slovenské Outsiterz a z turnaje si neporaženi odvážíme první místo.

O víkendu 22. a 23. května jsme se vydali do Písku na 2. kvalifikační turnaj v Ultimate s příznačným názvem Spring Spirit. Naším cílem bylo po vydařené první kvalifikaci ukořistit další body, které by nám za dva týdny ve finále mistrovství ČR v Ultimate Frisbee zaručily účast v první lize.

Rozpis k nám byl milosrdný, alespoň z hlediska soupeřů, neboť nám přisoudil soupeře s víceméně vzrůstající kvalitou. To nám vzhledem k našim dopoledním, lehce vlažným a nesoustředěným výkonům vyhovovalo. Tak jsme porazili postupně Prague Devils-B, 3SB, Mortherns a PeaceEgg. Tím jsme si vybojovali jistotu účasti ve čtvrtfinále a do posledního zápasu s favorizovanými Prague Devils-A jsme nastupovali v psychické pohodě. Ta spojená s našimi v průběhu dne lepšícími se výkony způsobila, že jsme si postupně vytvořili dvoubodový náskok, který se nám podařilo udržet až do konce zápasu.

V neděli ráno jsme v lehce ospalém zápase porazili holky z Hot Beaches a v následném semifinále nenechali PeaceEgg, aby nám vrátili sobotní porážku. Ve finále jsme potkali druhý neporažený tým – slovenské Outsiterz. I přesto, že jsme věděli o kvalitě jejich dlouhých hodů se nám je nepodařilo eliminovat, vyrobili jsme několik chyb a netrvalo dlouho a prohrávali jsme 5:1, po chvíli 7:3 a vypadalo to na jednoznačný vývoj. Zlepšenou obranou a trpělivým útokem jsme ovšem dokázali srovnat skóre, což vedlo v nervozitu a zbytečné chyby ze strany Outsiterz. Nakonec se nám podařilo otočit vývoj zápasu a vyhrát 12:10.

Z píseckého Spring Spiritu si tedy odvážíme plný počet bodů a skvělý dojem po pěkném a kvalitním turnaji na velmi nadstandartních hřištích, za což patří píseckým pořadatelům velký dík.

A na závěr sestava:
Bryn, Carlos, Fréza, George, Jerry, Jirka, Kačer, Kubýk, Loc, Ondra, Zazy

Článek na sport.cz : Písek 2010 - body rozdány

Kubýk

Vstup pro členy

Týmový portál

Nadcházející tréninky

Čtvrtek, 18. Červenec 19:00 - 21:00

Trénink Palmovka

Pondělí, 22. Červenec 19:30 - 21:00

Trénink Ládví

Chtěli byste přijít?
Na každém tréninku rádi přivítáme nové hráče! Na trénink si s sebou nezapomeňte vzít:
  • tmavé triko
  • světlé triko
  • sportovní kraťasy
  • kopačky nebo sálovky
  • lahev s vodou
  • ručník
  • sprchový gel

Podporují nás

 

www.praha.eu

 
hlavní město Praha

 
Městská část Praha 8

Odkazy

 

www.cald.cz

 
Oficiální zastřešení veškerých aktivit kolem Frisbee v ČR

 

www.frisbee.cz

 
Online portál o frisbee, ve kterém máme tak trochu prsty :)

 

www.ultimo.cz

 
Obchod s disky a dalšími frisbee potřebami. Majitelem je navíc jeden z našich členů

 

www.discgolf.cz

 
Discgolf - pro ty, co chtějí házet, ale nechtějí běhat